Časté dotazy

Bohužel ne, všechny služby jsou poskytovány pouze na objednání.

Vzhledem k charakteru mé práce mám po většinu pracovní doby vypnuté zvonění na telefonu, proto je vysoce pravděpodobné, že se mi nedovoláte. Chcete-li mě kontaktovat, využijte prosím kontaktní formulář, příp. pošlete sms. Na zmeškané hovory a zprávy přes Whats App, Messenger apod. nemohu vzhledem k jejich množství reagovat. Děkuji za pochopení.

Nejste-li si jistí, zda jsou nabízené služby vhodné právě pro vás, neváhejte se na cokoli zeptat prostřednictvím kontaktního formuláře, na vaše dotazy ráda odpovím, příp. doporučím jiného odborníka.

Psychoterapeutické sezení trvá vždy 50 minut, psychologické vyšetření většinou cca 3 hod. V obou případech jsou služby poskytovány vždy v přesně domluvenou hodinu. Vážím si vašeho času a nenechám vás čekat.

Optimální frekvence psychoterapeutických sezení je 1x týdně, případně 1x za 14 dní. Máte-li zájem o méně častá sezení, i to je možné, ale nejedná se již o systematickou psychoterapii.

Diskrétnost je naprostou samozřejmostí a jedním z hlavních předpokladů úspěšné terapeutické práce.

Kam se mám obrátit, když mě nemůžete z kapacitních důvodů přijmout?

Kontakty na mé kolegy*ně klinické psychology*žky najdete zde

Kontakty na veškerá zdravotnická zařízení zde 

Kontakty na mé kolegy*ně Gestalt psychoterapeuty*ky najdete na stránkách České společnosti pro Gestalt terapii

Kontakty na další terapeuty*ky najdete např. na www.terapie.cz, www.delamcomuzu.cz, www.czap.cz

V případě potřeby okamžité terapeutické pomoci v akutní krizi můžete využít služeb Krizového centra Ostrava, Linky důvěryLinky bezpečí  (pro děti a studenty do 26 let) a psychiatrické pohotovosti FNO (597 373 838)